Oryginalna gra na szkolenia motywacyjne – licencja

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży firm określanych jako SME, organizacji niedochodowych i jednostek samorządowych od kolejnego kwartału promujemy grę menedżerską: Komiczne bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w rower przeciwskrętny (Roboczy tytuł symulacji jest do zmiany – ale wyraża charakter zadania.)
Proponowaną symulację wykorzystujemy na szkoleniach z przywództwa, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia coachingowe. Typowe jej użytkowanie to Wyjazdy Outdoor.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia licencji: Łotwa
Czas prowadzenia ćwiczenia bez analiz i dyskusji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: linka do stelaża i aluminiowy stelaż – sztuk sześć, płótna malarskie – sztuk osiem, blok rysunkowy- sztuk osiem, trochę jogurtu, paczka miedzianych długopisów, donica

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Movie Gift Jaworska Bernsdorff Spółka Jawna, Celiko sp. z o. o., BADAWCZO-ROZWOJOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY MIKROPROCESOROWYCH SYSTEMÓW AUTOMATYKI „MIKRONIKA”, Polcommerce spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Jamar” M.M.J Rabiega, Sobiałkowo – spółka jawna, Bejot sp. z o.o, „GOS”S. C. Juliusz Grodzicki, Barbara Michałkiewicz-Osmola, Andrzej Szwarczyński, Powiat Koniński, Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Miasto Leszno, Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna, Fundacja AVE, Klub Wschodnich Sportów Walki TAEWO, Polskie Towarzystwo Dietetyki – Oddział w Warszawie (Instytut Żywności i Żywienia), Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, Stowarzyszenie Pomocy, Rehabilitacji i Turystyki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Promocja”, Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, „Towarzystwo Zwalczania , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była także organizowana na studiach doktoranckich „Stosunki międzynarodowe, europeistyka, ..”

POLECANE KSIĄŻKI:
Instrukturom nabywającym certyfikację rekomendujemy książki:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Keynes kontra Hayek-Nicholas Wapshott
 • Procesy biznesowe w praktyce-Marek Piotrowski
 • Pracuj dla pieniędzy, projektuj dla przyjemności -David Airey
 • Zarządzanie ochroną marki-Penelope Post, Richard Post
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Zambrów, pensjonat Wityng, ulica Prosta 36
  Opłata za uczestnictwo: 2700 zł +23% VAT. Dajemy opcję płatności ratalnie – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Kwiat z wędzonego łososia na rucoli z grzankami i sosem musztardowo miodowym. Zupa: Bulion królewski z makaronem. Drugie danie: Zawijane zrazy schabowe w delikatnym sosie pieczeniowym podane z ziemniakami i surówką z białej kapusty. Deser: Świeże jabłka z cynamonem i rodzynkami zapieczone pod kruszonką . Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.