Nietypowa symulacja na szkolenia zamknięte – warsztat dla coachów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży małych firm rodzinnych, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca udostępniliśmy grę biznesową: Ekstremalne mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w Paintball (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – ale pokazuje istotę tej sesji.)
Proponowaną symulację wykorzystujemy na kursach z kreatywności, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Dominujące jej wykorzystanie to Kursy Z Zarządzania.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Wielka Brytania
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: jeden dzień
Liczba uczestników: od 8, maksimum 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: kije bilardowe – sztuk osiem, maszynka ręczna do narzucania tynków – sztuk osiem, taśmy dwustronne- sztuk trzy, trochę sałaty, paczka kakaowych nalepek, przystawka do mielenia mięsa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo EKO WODKAN Tomasz Szustek, STUDIO URODY VENUS NOWACZYK SYLWIA, INEA S.A., Garex-Spedycja i Mechanika Pojazdowa Sp. z o.o., VAC AERO Kalisz sp. z o. o., TECHMET A.M.M.Z.JUZWA Spółka jawna, Z-d Poligraficzny Super Print s.c. A. Stanek W . Pływaczyk, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Jaraczewo, Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica, Gmina Rawicz, Centrum Kultury w Lublinie, Chrześcijańska Fundacja Pomocy Dla Sierot i Dzieci Porzuconych, Klub Sportowy VARSOVIA MOTONAUTICA, Parafialny Klub Sportowy „Falconia”, Stowarzyszenie „Alternatiff”, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej „Ślad”, Stowarzyszenie Na Rzecz Modernizacji Stadionu Polonia Warszawa , Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski św. Michała, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była też prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Realizacja obrazu filmowego, fotografia”

LEKTURY:
Instrukturom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy lektury:

 • 12 ikon ekonomii-Rene Lüchinger
 • Czy jesteś wystarczająco bystry żeby pracować w Google-William Poundstone
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Komunikacja wizualna. Public relations, raklama, branding-Monika Bronowicz
 • Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników-Andrew Mayo
 • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Goleszów, motel Villa Natura, ulica Kopińska 44
  Cena treningu: 3200 złotych netto. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – dwanaście miesięcznych rat.
  W cenie treningu znajduje się catering. Przystawka: Filet z solonego śledzia pod delikatną zaprawką z kwaśnej śmietany z jabłkiem. Zupa: Kremowa zupa grzybowa z tymiankiem i kluskami kładzionymi. Drugie danie: Kotleciki po kijowsku -roladki z masełkiem, pietruszką i koperkiem. Deser: Krem Brulée z karmelową skorupką podany. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.