Nowa symulacja na szkolenia zamknięte – dla trenerów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niedochodowych i administracji państwowej od kolejnego kwartału promujemy grę team building: Komiczne zawody w nieziemskim wariancie zabawy w Sukienkowy football (Wstępna nazwa symulacji jest dopiero tymczasowy – jednak wyraża sens tego modułu.)
Tą grę wykorzystujemy na kursach z innowacyjnego myślenia, z zarządzania czasem a także na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Główne jej użytkowanie to Kursy HR.

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka gry: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia symulacji: Grecja
Czas prowadzenia: 45 minut
Liczba uczestników: co najmniej 8, do 18.
Rekwizyty: kask narciarski – sztuk dziesięć, młotek stolarski – sztuk osiem, myszka- sztuk cztery, trochę fasoli, paczka złotych karteczek, mop

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Anna Hrapek – Szeflińska Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, “Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe HARES” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KONBET Sp. Z o.o., FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, KRISPOL sp. z o.o., ARKOCH P. KOCH SPÓŁKA JAWNA, Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o., Powiat Kościański, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Gmina i Miasto Pyzdry, Fundacja Promocji Kultury, Fundacja „Dziecko” , Fundacja Rozwoju Nauk Społecznych i Ekonomicznych „Pro Futura”, Parafialny Klub Sportowy „Stegny”, Stowarzyszenie „Rexe”, Stowarzyszenie Konserwatywno – NarodoweKONAR, Stowarzyszenie Petrus , Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski św. Michała, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, ZHR Obwód Praga Płd
Gra była także rozgrywana na studiach doktoranckich „Architektura”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy pozycje literaturowe:

 • Książe-Niccolo Machiavelli
 • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
 • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
 • Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów-Wioletta Małota
 • Jak sprzedawać gdy nikt nie kupuje i jak sprzedawać więcej kiedy już zaczną-Dave Lakhani
 • Standardy europejskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi-Marta Juchnowicz
 • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Nakło nad Notecią, hotel Metropol, ulica Porębska 46
  Opłata za uczestnictwo: 1100 zł plus VAT. Oferujemy możliwość płatności w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: tuńczyk z cytryną. Zupa: Kremowa zupa z zielonych warzyw. Drugie danie: Stek z polędwicy grillowany podawany z sosem lub masłem czosnkowym, kolorowym bukietem sałat, rzodkiewką i serem feta w duecie pieczonych ziemniaków (sos do wyboru: borowikowy lub z kolorowego pieprzu). Deser: Mus czekoladowy z puree malinowym, wybór ciast domowych. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .