Granty Europejskie na szkolenia menedżerskie

Ogłaszamy że w ramach funduszu europejskiego „Kujawsko Pomorski Program Pomocowy” na trzy Warsztaty Z Zarządzania Ludźmi pomoc dostały opisane poniżej projekty:

• Cykl Szkoleniowy dla Działu Utrzymania Ruchu w spółce Zakłady Transportowe Kielce
  • Cykl Szkoleniowy z zarządzania firmą szansą dla rozwoju spółki.
  • Synteza i zastosowanie fluorokarbofunkcyjnych związków krzemoorganicznych
  • „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Poznaniu”
  • innowacyjny proces Obsługi Biznesu (ISOB)
  • nowoczesny węzeł kratowy firmy INKOMET. PKWiU 45.21.7
  • bezzałogowego.
  • opracowanie i implementacja nowoczesnych butli kompozytowych na bazie włókna węglowego
  • sporządzenie i implementacja nowej linii wzorniczej w firmie DALPO
  • sporządzenie i implementacja rodziny wkładek zmiennociśnieniowych do siedzisk terapeutycznych
  • sporządzenie oraz wdrożenie innowacyjnego produktu – systemu rejestracji i analizy sygnalizacji w sieciach GSM oraz UMTS na styku A-bis/Iub (PKWiU 26.30)
  • opracowanie oraz wdrożenie nowych i zmodyfikowanych wyrobów do systemu implantologicznego Osteoplant
  • sporządzenie, uruchomienie i uruchomienie centrum implementacji CAB do specyfiki przemysłu HVAC.
  • struktura elektroniczna Galeria Handlowa
  • reorganizacja, dywersyfikacja produkcji oraz modyfikacja całościowego procesu produkcyjnego Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Spółka z o.o. poprzez uruchomienie na rynek innowacyjnych produktów oraz budowę dwudziestopierwszowiecznej fabryki kosmetyków nowej generacji.
  • model ekspertowy wspomagajacy planowanie budynkow ekologicznych
  • system testowego wstrzykiwania błędów do osystemowania dla telefonów komórkowych
  • wdrożenie i wdrożenie na rynek elektronicznych usług dotyczących tematyki kosmetycznej i zarządzania sobą w czasie.
  • utworzenie serwisu mobifit.pl – uruchomienie 2 nowych e-usług w obszarze edukacji w zakresie poprawy aktualnego stanu zdrowia, urody i kondycji fizycznej.
  • wdrożenie planu dynamizacji importu w spółce Laserstar Sp. z o.o sp. k.
  • wdrożenie koncepcji dynamizacji importu w przedsiębiorstwie Advanced Business Services
  • implementacja systemu zarządzania kontraktami i integracja baz danych
  • wypracowanie nowoczesnego portalu płatności masowych ExpertPoint.pl
  • stworzenie zdalnego portalu do rezerwacji biletów lotniczych, wzbogaconego o nowoczesne kryteria wyszukiwania
  • stworzenie zdalnego portalu gier edukacyjnych i zręcznościowo-logicznych z motywująco-strategicznym systemem decyzyjnym
  • zbudowanie elektronicznego serwisu wirtualnych targów branżowych dla biznesu.

Tagi: szkolenia unijne, szkolenie pracowników